Vítáme Vás na stránkách základní kynologické organizace v Sudkově.

 

*************************************************************************************************************************

 Propozice


*************************************************************************************************************************

*************************************************************************************************************************

www.kkoolomouc.cz

*************************************************************************************************************************

22.9. Závody Štěpánov
*************************************************************************************************************************

15.9.Závody Sudkov

*************************************************************************************************************************

25.8. Závody Uničov
*************************************************************************************************************************

4.8. Závody Zlaté Hory

*************************************************************************************************************************

21.7. Závody Hranice

*************************************************************************************************************************

propozice a přihláška

*************************************************************************************************************************

*************************************************************************************************************************

 

*************************************************************************************************************************

*************************************************************************************************************************

propozice

*************************************************************************************************************************

                

************************************************************************************************************************

Memoriál Josefa Václavského 30.9.2017 ve Štěpánově

                                                  přihláška

*************************************************************************************************************************

Změna rozhodčího na závody konané dne 23.9.,nový rozhodčí p.Petr Vyčítal.

 

 

                                                      Závod

                    "O pohár OÚ Sudkov"

                                              konaný 23.9.2017                                 



 

                                    PROPOZICE

                    kategorie ZZO, ZZO1, ZVV1, ZVV2

*************************************************************************************************************************

Závod

"O pohár starost města"  Zlaté Hory  2.9.2017

propozice

*****************************************************************************************************

Závod

"O štít města Uničova"  26.8.2017

propozice

**********************************************************************************

                  

   Závod O pohár starosty města Hranice 2017

                    Rozšířeno o kategorii ZZO        

  ZZO1, ZVV1, IPO3, přepad přes řeku Bečvu, přepad v parku - kontrolák

                       Propozice                                  Přihláška

 

 **********************************************************************************************************************

                                       Šumperský štít 2017

                                 

***************************************************************************************************

     

 

      20.5.2017     propozice

***************************************************************************************************

Obranářský závod  "O Šternberskou hvězdu"  13.5.2017

                                                    Propozice 

****************************************************************************************************

                        Dne 6.5.2017 budou probíhat zkoušky 

                               dle NZŘ a MZŘ. 

 **************************************************************************************************************************

       Dne 16.4.2017 se koná brigáda od 9:00hod.

                                      Účast povinná

     Program: úklid cvičáku, oprav maket, úprava palet na vyštěkávání atd.

  *************************************************************************************************

        ZMĚNA!!!!!!   Výcvik s Ivetou Skalickou přesunut na 9.4.2017!!!        

   ***************************************************************************************************************************

******************************************************************************************************************************

 ********************************************************************************************************

  

                                  Propozice__Kácov_2017 

                                         Přihláška_Kácov_2017

 

********************************************************************************************************

  ************************************************************************************************************

                                          Propozice_AMUR_2016 1.rtf (5015665)

 *************************************************************************************************************

                     

  **************************************************************************************************************

 

Memoriál Josefa Václavského - Štěpánov 28.9.2016

 

                                                    propozice

                                      **************************************************************************************

      

    "O pohár Obecního úřadu Sudkov 24.9.2016"

                             propozice

                         

 

                                                  

Více zde: https://zkosudkov.webnode.cz/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: https://www.webnode.cz

 

Memoriál JV Štěpánov 2018

Marcela K.+Quick 1.místo ZZO

Katka Č. + Keiro 3.místo ZVV1

Katka Č + Kora 3.místo Fpr1

 

O pohár OÚ Sudkov 2018

Eva B.+Ozzy 1.místo ZVV1

Pepa Minář +Archie 2.místo ZVV1

Katka Č.+Keiro 3.místo ZVV1

Katka Č.+Keiro 5.místo ZVV1

Zdena N.+Herra 6.místo ZVV1

Mira L.+Kira 8.místo ZVV1

 

Adéla V.+Sam 1.místo ZZO1

Kristýna B.+Kira 2.místo ZZO1

p.Juříček+ Pakros 3.místo ZZO1

Silvie O.+Ebby 5.místo ZZO1

 

Marcela K.+Quick 1.místo ZZO

Klára O.+Tessa  2.místo ZZO

Tomáš K.+Eazzy 3.místo ZZO

Milan A.+Mary 7.místo

Silvie O.+Montey 10.místo

 

O štít města Uničova 2018

Marcela K.Quick 3.místo ZZO

Beata B.+Shira  8.místo ZZO

Lucie H.+Sára 10.místo ZZO

Silvie O.+Ebby  5.místo ZZO1

Katka Č.+Kora  1.místo ZM

Katka Č.+Keiro  5.místo ZVV1

Zdena N.+Herra

O pohár starosty města Zlaté Hory 2018

Marcela K.+Quick 1.místo ZZO

Katka č.+Keiro 2.místo ZVV1

Zdena N.+Herra 3.místo ZVV1

 

O pohár starosty Města

Hranice 2018

Marcela K.+Quick  1.místo ZZO

 

Šumperský štít 2018

Marcela K. Quick 2.místo ZZO
Lucka H.+Sára 7.místo ZZO

Katka Č.+Kora 1.místo ZM

Eva B.+Ozzy 3.místo ZVV1

Katka Č.+Keiro 5.místo ZVV1

Náměšťský póťák 2018
Marcela K. Quick 1.místo ZZO
Katka Č. + Keiro 2.místo ZVV1
 
Zimní závod družstev
Uničov 2018
Marcelka K.+Radka B.
Quick+Jessy 1.místo ZZ
O

Lucie H.+ Beata B.
Ketty+Shira 5.místo ZZO
 
 
Eva B.+Klára K.
Ozzy + Tobi 1.místo ZVV1
Katka Č. + Bedřich B.
Kora + Keiro 3.místo ZVV1

 

Speciál Javorka - Č.Třebová

Eva B. + Ozzy 1.místo ZVV1

 

Memoriál JV Štěpánov 2017

Lucie H.+Sára  4.místo ZZO

Katka Č. + Keiro 3.místo IPO1

 

O pohár OÚ Sudkov 2017

Standa Knopp+ Ogir 1.místo ZVV2

Klára Kučerová+ Tobi  2.místo ZVV2

Mira Lokajíček + Kira 3.místo ZVV2

 

Katka Černá + Keiro 1.místo ZVV1

Pepa Minář +Archie 2.místo ZVV1

Petra Mikesková + Ayka 3.místo ZVV1 

 

Jan Juříček+Pakros 1.místo ZZO1

Mira Lokajíček+Rubi 2.místo ZZO1

Adéla Vinklerová+Sam 3.místo ZZO1

 

Lucie Hýblová +Sára 1.místo ZZO

Lucie Hýblová + Kety  2.místo ZZO

Kamila Čelovská+Tina 3.místo ZZO

 

O štít města Uničov 2017

Katka Č.+Keiro 1.místo ZZO1

Silva O- + Ebby ZZO1

Lucka H.+Sára 2.místo ZZO

O pohár starosty Města

Hranice 2017

Libor P.+Argo 4.místo IPO3

Katka Č.+Keiro 1.místo ZZO1

Lucie H.+Sára 4.místo ZZO

Katka Č.+ Kora kontrolák

11.místo

Šumperský štít 2017

Eva B.+Ozzy ZVV1

Katka Č.+Kora 3.místo ZM

Silva O.+Ebby ZM

Obranářský závod O Šternberskou hvězdu 

Lucka H. + Sára 2.místo ZZO

Silva O. + Ebby 3.místo ZVV1spec

Katka Č. + Kora 2.místo ZVV1

 

Zimní závod družstev
Uničov 2017
Lucie H.+Silvie O.
Sára+Ebby 5.místo ZZO
 
Vánoční AMUR Vikýřovice 2016
Beda B.+Keiro 1.místo ZZO1
Silvie O.+ Ebby 5.místo ZZO1

Eva B. + Ozzy 1.místo ZVV1

Mira L.+Kira 2.místo ZVV1

Katka Č. + Kora 3.místo ZVV1

Klára K.+Tobi 3.místo ZVV2

 

Memoriál JV Štěpánov 2016

Klára K.+Tobi 3.místo SPr1

Katka Č. + Kora 3.místo FPr1

 

O pohár OÚ Sudkov 2016

Eva M. + Can 1.místo ZVV2

Karel B. + Art  2.místo ZVV2

Jarda S. + Dag 3.místo ZVV2

 

Eva B. + Ozzy 1.místo ZVV1

Pepa M. +Archie 2.místo ZVV1

Katka Č. + Kora 3.místo ZVV1 

 

Karel B.+Ascar 1.místo ZZO1

Pavla H.+Lenny 2.místo ZZO1

Klára K.+Tobi 3.místo ZZO1

 

Adéla V.+Sam 1.místo ZZO

p.Juříček+Pakros  2.místo ZZO

Silvie O.+Ebby 3.místo ZZO

 

O štít města Uničova 2016

Eva B. + Ozzy 1.místo ZVV1

Libor P. + Argo  3.místo ZVV1

Pavla H. + Lenny 3.místo ZVV1 spec

 

Moravské klání - M.Třebová

Klára K. + Tobi 2.místo ZZO1

Marcela K.+Rico 12.místo ZZO

Marcela K.+Alf 6.místo Pupík Junior

 

Speciál Javorka - Č.Třebová

Eva B. + Ozzy 1.místo ZVV1

Katka Č. + Kora 2.místo ZM

 

Náměšťský póťák 2016

Klára K. + Tobi 1.místo ZZO1

Zdena N.+Herra 6.místo ZVV1

 

Obranářský závod O Šternberskou hvězdu 

Pavla H. + Lenny 1.místo  ZVV1spec 

Mira L. + Kira 3.místo ZVV1spec

 

Stopařský přebor Nový Malín

kategorie A 1.místo

Eva Bicanová + Ozzy

kategorie B  7.místo

Laďa Vašíček + Amon

 

Zimní závod družstev Uničov 2016

1.místo:  ZVV1 

Pavla Haltmarová + Josef Minář

Lenny + Arči

*************************************************

schuze_vyboru_olomouckeho_kraje_15.1.2016.pdf (296420)